E&L-team-banner

Titel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.


'Alles begint met service'


Over E&L

Boekhoudkantoor E&L is als een hechte familie. Het team bestaat uit professionals die al vele jaren prettig samenwerken. Het verloop is laag en dat tekent de sfeer. Net zoals bij onze klanten staat de mens centraal. Bij E&L is iedereen gelijk en krijgt iedereen dezelfde kansen om zich te ontwikkelen. Zo investeren we in een gezond werkklimaat. En dat zie je terug aan onze resultaten: het verloop onder klanten is ook uitzonderlijk laag.

Historie

Maecenas bibendum tellus in aliquet molestie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent euismod quis ipsum vel sodales. Maecenas bibendum tellus in aliquet molestie. Integer augue massa, feugiat ac quam sed, iaculis accumsan justo.

29 januari 1993

Oprichting boekhoudkantoor E&L.

29 december 2003

Omvorming vennootschap naar een burgerlijke vennootschap met beperkte aansprakelijkheid.

4 oktober 2007

De bvba E&L ingeschreven op het tableau van de erkende rechtspersonen. Hierdoor draagt E&L de titel boekhoud-fiscalist B.I.B.F.

Heden

Boekhoudkantoor E&L is gevestigd in het centrum van Bree, maar heeft klanten overal in Noord-Limburg. Vele ondernemers uit met name Neerpelt, Overpelt, Lommel en Genk hebben de weg naar Bree gevonden.

Het team

Maecenas bibendum tellus in aliquet molestie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent euismod quis ipsum vel sodales. Maecenas bibendum tellus in aliquet molestie. Integer augue massa, feugiat ac quam sed, iaculis accumsan justo.

E&L-Erik

Erik

- Zaakvoerder -

erik@elbvba.be

E&L-Lilianne

Lilianne

- Administratie -

- Facturatie -

lilianne@elbvba.be

E&L-Carine

Carine

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

carine@elbvba.be

E&L-Marina

Marina

- Receptioniste -

- Algemene boekhouding -

marina@elbvba.be

E&L-Martijn

Martijn

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

martijn@elbvba.be

E&L-Rob

Rob

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

rob@elbvba.be

E&L-Kathleen

Kathleen

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

kathleen@elbvba.be

E&L-Hanne

Hanne

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

hanne@elbvba.be

E&L-Lotte

Lotte

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

lotte@elbvba.be 

E&L-Tine

Tine

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

tine@elbvba.be 

E&L-Ellen

Ellen

- Algemene boekhouding -

- Dossierbeheerder -

ellen@elbvba.be 

Ilse

- Algemene boekhouding -

ilse@elbvba.be